اعلام برگزیدگان و جلسه دفاع «مسابقه ملی طراحی سرپناه نیمه موقت حادثه دیدگان»

به گزارش روابط عمومی مرکز معماری اسلامی، بر اساس داوری اولیه «مسابقه ملی طراحی سرپناه نیمه موقت حادثه دیدگان»، آثار ۱۷ نفر از شرکت کنندگان به دوردوم داوری راه یافت و دبیرخانه این مسابقه از معرفی اسامی راه یافتگان به این مرحله خبر داد..
بعد از داوری اولیه توسط هیئت داوران از میان ۷۳ اثر شرکت کننده در مسابقه، ۱۷ اثر به دور دوم داوری راه یافته‌اند و داوری نهایی به هیات ‌داوران متشکل از آقایان: دکترسید جواد هاشمی فشارکی، دکتر مهدی رئیسی، دکتر سعید مرادی و دکتر اکبر شیرمحمدزاده (داورعلی البدل) سپرده شده است.
اسامی راه یافتگان مرحله نخست، بدون ترتیب اولویت به شرح زیر است:

  • مهشاد ارجمند
  • فاطمه امیریان
  • محمد پاسبان
  • یاسمین تاجیک
  • امیرحسین جانزاده
  • فیروزه حاجی حسینی
  • لیلاحیدری
  • یاشار خزایی
  • مسعود رامانفر
  • مهدیه سالاری
  • محسن سوری
  • امین طالع
  • زینب عزیزیان
  • حامد علی عسکری
  • میثم فیضی
  • صائب کفایتی
  • منصوره کمالی زاده

همچنین مرحله نهایی داوری آثار و مراسم اختتامیه این مسابقه به زودی اعلام میگردد.

جلسه دفاع و داوری «مسابقه ملی طراحی سرپناه نیمه موقت حادثه دیدگان» در تاریخ ۲۷ تیرماه ۱۳۹۷ برگزار شد. در این مرحله ۳ طرح از بین ۷ طرح انتخاب شده به عنوان آثار برتر و همچنین ۴ طرح جهت ساخت با حمایت حوزه هنری معرفی شدند.

در مرحله نهایی داوری مسابقه ملی طراحی سرپناه نیمه موقت حادثه دیدگان، سرپرست هر تیم در حضور هئیت داوران (دکتر سید جواد هاشمی فشارکی، دکتر مهدی رییسی، دکتر سعید مرادی) و نماینده سرپرست گروه، مهندس علی فروزانفر مدیر مرکز معماری اسلامی حوزه هنری، ابتدا به مدت ۳ دقیقه به معرفی طرح کلی و سپس ۲۰ دقیقه به دفاع از آثارشان بر اساس ۴ معیار داوری (طراحی، بصری، اقتصادی، مبتنی بودن بر شرایط بحرانی) پرداخت اند.

هئیت داوران در نهایت پس از یک ساعت بررسی، ۳ طرح را به عنوان آثار برتر و ۴ طرح را جهت ساخت انتخاب کرداند. نتایج نهایی در حضور برگزیدگان و شرکت کنندگان اعلام شد.

زمان برگزاری اهداء جوایز متعاقبا اعلام خواهد شد.

رتبه اول

نام گروه: طرح پایا
سرپرست گروه: خانم فاطمه امیریان
اعضاء گروه: زهرا اعظمی، داود علی اکبریان، محمدرضا امیریان

رتبه دوم

نام گروه: فرداد
سرپرست گروه: آقای یاشار خزایی
اعضاء گروه: ضیا حسین زاده

رتبه سوم

نام گروه: بسازیم
سرپرست گروه: آقای صائب کفایتی
اعضاءگروه: علیرضا هوشمندی، محمد دیانتی

کارفرما: مرکز معماری اسلامی حوزه هنری

برگزار کننده: مؤسسه میزان و مجموعه رقابت‌ های فن‌آورد

 

More Stories
نشست اصفهان شناسی از نگاه دیگر